W dniu 7.06.2019r. w siedzibie „Dębu” Brzeźnica odbyło się Walne Zebranie sprawozdawczo – wyborcze Klubu za okres lat 2015-2018r.

Licznie zebranych gości i członków Klubu powitał Prezes Klubu Hubert Skornia, który przedstawił obszerne sprawozdanie z działalności sportowej klubu.

Na zebraniu były omawiane wyniki zawodników Klubu „Dąb”. A  było się czym pochwalić… Zarówno zawodnicy jak i zawodniczki wchodzące w skład Kadry wielokrotnie bronili barw narodowych w licznych turniejach międzynarodowych, w tym na Mistrzostwach Europy i Świata, ale również w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, w Brazylii.

Wspaniałe wyniki wywalczone przez sportowców tego klubu są doskonałą okazją promocji Gminy Rudnik, miasta i powiatu raciborskiego oraz całej Ziemi Raciborskiej, a w szczególności kraju.

Oprócz przedstawienia sprawozdania, na zebraniu został również wybrany nowy Zarząd Klubu LKS „Dąb” Brzeźnica.

Nowy skład Klubu wygląda następująco:

1. Hubert Skornia – Prezes Klubu

2. Jarosław Kaczyński – v-ce Prezes ds. szkoleniowych

3. Zbigniew Jezierzański – V-ce Prezes ds. organizacyjnych

4. Paulina Kramek – sekretarz klubu

5. Jan Badurczyk – Członek Zarządu

6.  Marcin Kschuk – Członek Zarządu

7. Jolanta Waniek – Członek Zarządu

8. Roman Matusz – Członek Zarządu

9. Justyna Matusz – Członek Zarządu

10. Janusz Gałązka – Honorowy  Prezes Zarządu

Korzystając z okazji Zarząd Klubu pragnie skierować serdeczne podziękowania dla wszystkich instytucji oraz firm i zakładom za dotychczasową pomoc finansową, bez którego działalność Klubu byłaby bardzo mocno ograniczona.

Prezes Klubu

H. Skornia