W dniu 18 października 2019 r. Jubileusz 90 rocznicy urodzin obchodziła Pani Otylia Pieruszka z Gamowa. Jubilatka całe życie związana jest z Gamowem. Pochodzi z wielodzietnej rodziny, miała 7 rodzeństwa. Pani Otylia była pierwszą Naczelnik  szonowickiego oddziału pocztowego. W roku 1952 ze względu na konieczność pomocy rodzicom na gospodarstwie rolnym zmuszona była do zrezygnowania z pracy zawodowej. Po wyjściu za mąż razem z mężem pracowała na gospodarstwie rolnym oraz zajmowała się prowadzeniem domu i wychowaniem dzieci.

Urodziła 4 dzieci: syna i trzy córki; doczekała 10 wnuków i 7 prawnuków. Jej hobby to czytanie i rozwiązywanie krzyżówek.

Z okazji urodzin życzenia Jubilatce złożyli Wójt Gminy Rudnik Piotr Rybka oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć.

Szanownej Jubilatce składamy bukiet wspaniałych życzeń, uśmiechu i szczęścia, radości z każdego dnia oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Jubilatka

Zdjęcie 1 z 1