Dnia 8 listopada 2019 r. Jubileusz Diamentowych Godów obchodzili Państwo Maria i Alojzy Strzeduła ze Strzybnika.

Pan Alojzy pochodzi z wielodzietnej rodziny z Gamowa. Z zawodu młynarz. Pracował w zawodzie w Raciborzu oraz w Kędzierzynie-Koźlu. Dodatkowo prowadził swoją działalność gospodarczą oraz gospodarstwo rolne. Panią Marię poznał na zabawie. Jubilatka pochodzi ze Strzybnika. Razem z mężem pracowała na gospodarstwie oraz zajmowała się prowadzeniem domu i wychowaniem dzieci.

Jubilaci doczekali 3 dzieci, 5 wnuków i 3 prawnuków.

Życzenia Dostojnym Jubilatom złożyli Wójt Gminy Piotr Rybka i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć. Państwu Strzeduła życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Niech nigdy nie brakuje im szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

jubilaci

Zdjęcie 1 z 1