XXXVI sesja Rady Gminy

Zwołuje się XXXVI sesję Rady Gminy Rudnik na dzień 25 kwietnia 2018r. na godz. 16.00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Rudniku z następującym porządkiem obrad:
Otwarcie XXXVI sesji, stwierdzenie prawomocności obrad
Przyjęcie porządku obrad.
Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji Rady Gminy.
Sprawozdania z działalności Komisji:
Rewizyjnej; Oświatowej; Komunalnej.
Informacja Wójta z działalności między sesjami.
Przyjęcie uchwał w sprawie:
podziału Gminy Rudnik na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych;
zmiany Statutu Samodzielnego Publicznego Zakładu Lecznictwa Ambulatoryjnego w Rudniku;
zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Rudnik;
zmiany w budżecie gminy na rok 2018;
skargi mieszkańca Modzurowa;
Interpelacje i zapytania radnych, wolne wnioski i informacje.
zakończenie obrad.

Komisja Rewizyjna

Zawiadamiam, że w dniu 24 kwietnia 2018r. o godz. 14.00 w sali posiedzeń w Urzędzie Gminy w Rudniku odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Rudnik.

Tematy posiedzenia:

  1. Kontrola problemowa wydatków budżetowych w dziale 75075 Promocja jednostek samorządu terytorialnego oraz 92195 Pozostała działalność za lata 2016 – 2017 z wyłączeniem funduszy sołeckich – ciąg dalszy.

  2. Rozpatrzenie skargi na Wójta Gminy.

Komisja komunalna

Zawiadamiam, że w dniu 18 kwietnia 2018r. o godz. 16.00 odbędzie się posiedzenie Komisji związków i porozumień komunalnych, mienia komunalnego i działalności gospodarczej, rolnictwa i ochrony środowiska.

Tematy posiedzenia:

  1. Komunikacja publiczna na terenie gminy.

  2. Sprawy bieżące.

Komisja oświatowa

Zawiadamiam, że w dniu 17 kwietnia 2018r. o godz. 15.00 w sali posiedzeń w Urzędzie Gminy w Rudniku odbędzie się posiedzenie Komisji zdrowia, oświaty, kultury, opieki społecznej, prawa i porządku publicznego oraz ochrony przeciwpożarowej.

Tematy posiedzenia:

1. Stan bezpieczeństwa i porządku publicznego – zarządzanie kryzysowe (Policja i Zarząd Gminny OSP).

2. Sprawy bieżące.

Rada Gminy

Przewodniczący

Mirosław Golijasz

 

Zastępca przewodniczącego
Sebastian Mikołajczyk

Absalon Stefan
Badurczyk Krzysztof
Bedrunka Gabriela
Fojcik Anna
Górkiewicz Marek
Herud Pawlak Sylwia
Kowacz Michał
Neblik Teresa
Osak Artur
Panek Gerard
Pendziałek Grzegorz
Pilich Grzegorz
Sekuła Helga