Urząd
URZĄD

Diamentowe Gody Państwa Hildegardy i Edmunda Gans z Grzegorzowic.

2017-05-09

Dnia 5 maja 2017r. jubileusz 60-cio lecia zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Państwo Hildegarda i Edmund Gans z Grzegorzowic.

Ślub cywilny zawarli 5 maja 1957r. w Grzegorzowicach, a kościelny dwa dni później w kościele w Sławikowie. Pan Edmund urodził się w Grzegorzowicach, miał 6 sióstr. Pani Hildegarda urodziła się w Miejscu Odrzańskim, miała 4 siostry i 4 braci. Pan Edmund pracował przez 22 lata w Spółdzielni Mieszkaniowej jako palacz, a Pani Hildegarda pomagała w gospodarstwie rolnym rodziców. Po ślubie wspólnie prowadzili gospodarstwo rolne w Grzegorzowicach. Doczekali 4 córek, 12 wnuków i 11 prawnuków. Wójt Gminy Rudnik Alojzy Pieruszka i pracownik USC Michaela Proba osobiście złożyli Jubilatom życzenia z okazji tak doniosłej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego. Na dalsze lata życzymy im dużo zdrowia, szczęścia i doczekania następnych jubileuszy.

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0163

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij