Organizacje
gminne
Aktualności

Zaproszenie na Powiatowe zawody Sportowo Pożarnicze do Gamowa

2017-09-07

W imieniu organizatorów zapraszamy na wspólne świętowanie i Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze do Gamowa. Impreza odbędzie się 16 września 2017 na boisku sportowym LKS Gamów.

Sponsor Główny imprezy Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. GAZ-SYSTEM S.A. jest też właścicielem spółki Polskie LNG S.A., która wybudowała i obsługuje terminal skroplonego gazu ziemnego LNG w Świnoujściu. W ramach programu inwestycyjnego 2015 - 2025 GAZ-SYSTEM S.A. planuje wybudować ponad 2000 km nowych gazociągów w zachodniej, południowej i wschodniej części Polski. Dalsza rozbudowa krajowej sieci przesyłowej, w tym powstanie nowych gazociągów w ramach Korytarza Gazowego Północ-Południe, a także budowa połączeń między systemowych z Litwą, Słowacją i Czechami, wzmocni bezpieczeństwo energetyczne Polski i będzie stanowić istotny wkład w rozwój europejskiego systemu przesyłowego.
projekt plakatu: grafik Dominika Płaszewska oraz Gmina Rudnik;

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0248

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij