Organizacje
gminne
Aktualności

Barier coraz mniej

2008-12-10

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rudniku – Pani Ewa Nowak informuje, iż z końcem bieżącego roku zakończy się cykl szkoleń dla bezrobotnych kobiet z terenu Gminy Rudnik.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rudniku – Pani Ewa Nowak informuje, iż z końcem bieżącego roku zakończy się cykl szkoleń dla bezrobotnych kobiet z terenu Gminy Rudnik. Kursy i szkolenia realizowane były w ramach projektu systemowego realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudniku współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Uczestniczkom projektu zaoferowano różnego rodzaju kursy specjalistyczne, warsztaty kompetencji i umiejętności społecznych. Uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez specjalistów z dziedziny psychologii, socjologii, doradztwa zawodowego uczestnicy mają szansę na pokonanie różnego rodzaju barier (organizacyjnych, prawnych czy psychologicznych) jakie mogą napotkać wkraczając na rynek pracy w poszukiwaniu zatrudnienia. Pragniemy podkreślić iż wiedza teoretyczna i umiejętności praktyczne zdobyte podczas kursów mogą znacząco wpłynąć na mobilność na rynku pracy młodych kobiet długotrwale poszukujących zatrudnienia biorących udział w projekcie.
Uczestnikom projektu życzymy WYTRWAŁOŚCI I POWODZENIA.

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0200

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij