Oświata
Przedszkole w Rudniku

Gminna Spartakiada Przedszkolaków

2017-11-19

W piątek 17 listopada w Hali Sportowej przy szkole w Rudniku odbyła się Spartakiada Przedszkolaków gminy Rudnik. Na imprezę przyjechały wszystkie dzieci z przedszkoli w Brzeźnicy, Grzegorzowicach, Gamowie, Szonowicach i Rudniku. Organizatorem imprezy było Przedszkole w Szonowicach przy współpracy z nauczycielkami i młodzieżą VII klasy rudnickiej szkoły.

Spartakiadę rozpoczęliśmy wprowadzeniem flagi olimpijskiej, zapaleniem znicza, odśpiewaniem przez wszystkich małych sportowców hymnu spartakiady oraz złożeniu przyrzeczenia. Po oficjalnym rozpoczęciu, powitaniu zaproszonych gości, młodzież VII klasy zorganizowała mały pokaz swoich umiejętności. Tak przygotowane przedszkolaki mogły rozpocząć rywalizację w wykonywaniu różnorodnych zadań ruchowych. Wszyscy z przejęciem i pełnym zaangażowanie wykonywali zabawy ruchowe, a ich wysiłek został nagrodzony pamiątkowymi medalami, dyplomem dla placówki oraz nagrodami rzeczowymi. Serdecznie dziękujemy Pani Bożenie Walaszek i Pani Karinie Sekuła, nauczycielkom w SP w Rudniku, za przygotowanie hali, konkurencji sportowych oraz pamiątkowych medali. Dziękujemy również wszystkim sponsorom - Bankowi Spółdzielczemu w Raciborzu, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Hurtowni "Gaga", ZPC "Mieszko", Firmie "Grotrans", sklep Leviatan w Szonowicach, sołectwo Szonowice, za okazane wsparcie finansowe i rzeczowe. Dziękujemy również Pani Sylwii Herud - Pawlak za opiekę medyczną oraz wszystkim rodzicom za doping.

Załączniki

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0221

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij