Oświata
Przedszkole w Rudniku

Świąteczne spotkanie z rodzicami

2017-12-21

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia przedszkolaki z Szonowic zaprosiły swoich rodziców na spotkanie świąteczne.

Dzieci czekały na ten dzień z wielką niecierpliwością. Wreszcie, we wtorek 19 grudnia nadszedł ten upragniony moment, kiedy to dziewczynki w pięknych białych sukieneczkach i chłopcy w eleganckich koszulach mogli przywitać swoich zaproszonych wcześniej gości. Dziewczynki zamienione w gwiazdeczki przedstawiły historię Bożego Narodzenia, która przeplatana była kolędami i pastorałkami. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy dali z siebie wszystko. Po występie wręczyli swoim rodzicom samodzielnie wykonane choineczki z życzeniami świątecznymi. Następnie wspólnie zasiedliśmy przy stole częstując się upieczonymi wcześniej w przedszkolu ciasteczkami. Dziękujemy rodzicom za pomoc przy organizacji tego spotkania, pełnego ciepła i radości.

Załączniki

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0342

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij