Sport
UKS Rudnik

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „ZRYW” RUDNIK

2010-09-07

Uczniowski Klub Sportowy jest stowarzyszeniem zrzeszającym uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudniku oraz rodziców i sympatyków sportu.

Władze klubu:
Bożena Walaszek – prezes
Bożena Przybyło-Kaleta – sekretarz
Grzegorz Arendarski – członek zarządu
Karol Szynol – członek zarządu
Zygfryd Sochiera – członek zarządu

Celem klubu jest:

  • planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego uczniów,
  • uczestniczenie w imprezach sportowych organizowanych na obszarze działania samorządu terytorialnego i poza nim,
  • organizowanie zajęć sportowych dla uczniów w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej,
  • organizowanie uczniom różnorodnych form współzawodnictwa sportowego,
  • popularyzacja rekreacji ruchowej wśród dorosłych,

 Klub realizuje swoje zadania statutowe we współdziałaniu z dyrektorem szkoły, klubami sportowymi, władzami samorządowymi.

Klub opiera swoją działalność przede wszystkim na społecznej pracy członków i działaczy oraz pomocy rodziców uczniów. Posiada dwie sekcje sportowe: piłka nożna i lekkoatletyka.

 
Przełaje
 
Mikołajkowy turniej gier i zabaw
 

III Mistrzostwa Rudnika w Tenisie Stołowym
Rudnik, 21.02.2010r.
 

Miejsce Imię i Nazwisko
  SZKOŁA PODSTAWOWA chłopcy V-VI
I Mateusz Hutny
II Tymoteusz Skrzypczak
III Mateusz Twaróg
IV Gabriel Opioła
  KLASY III-IV
I Michał Sochiera
II Patryk Twaróg
  DZIEWCZYNY IV-VI
I Małgorzata Kogut
II Patrycja Sukiennik
  GIMNAZJUM - chłopcy
I Dominik Absalon
II Paweł Kałuża
III Mateusz Ciężkowski
IV Piotr Śmiechowski
V Marek Matląg
  GIMNAZJUM - dziewczyny
I Marta Kałuża
II Małgorzata Gomółka
III Dominika Płaszewska
IV Małgorzata Twaróg
V Monika Gomółka
VI Anna Matląg
  KATEGORIA 17-30 lat
I Kamil Twaróg
II Marek Absalon
III Marek Fojcik
IV Krzysztof Talik
V Marek Pawlik
VI Władysław Matląg
VII Michał Lizak
  KATEGORIA 31-45 lat
I Andrzej Lizak
II Mariusz Sukiennik
III Marian Kałuża
IV Andrzej Walaszek
V Krystian Ciężkowski
VI Krystian Franica
VII Piotr Pawelczyk
  KATEGORIA 46 - i powyżej
I Stefan Absalon
II Andrzej Gonska
III Wilhelm Rzytki
IV Andrzej Pfeifer
 
Amatorski turniej siatkówki
 
Lodowisko
 
Turniej piłki nożnej w Pawłowie
 
I miejsce - final powiatowy w mini koszykówce
 
I miejsce - finał powiatowy w mini piłce ręcznej Szkół Podstawowych
 
Lekkoatletyka
 
Tymbark
  • dziewczyny: II miejsce
  • chłopcy: III miejsce
 
Turniej Orange Cup im. M. Wielgusa
  • dziewczyny: III miejsce
  • chłopcy: II miejsce
 
Rajd rowerowy
 

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0196

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij