Sport
SPORT

Historyczny sukces zawodników „Dębu” Brzeźnica.

2017-05-24

Pięć medali zdobyły zapaśniczki i zapaśnicy „Dębu” w Mistrzostwach Polski Seniorów i Seniorek w zapasach w stylu wolnym, które odbyły się w dniu 19-21.05.2017 w Białogardzie.

Historycznym sukcesem zakończyły się one dla zapaśników „Dębu” Brzeźnica, którzy po raz pierwszy w punktacji drużynowej stanęli na podium zajmując trzecie miejsce. Najlepiej zaprezentował się Sebastian Jezierzański, który wygrał swoją kategorię wagową 86 kg zostając po raz trzeci z rzędu Mistrzem Polski. Na podium stawali również kończąc Mistrzostwa na 3 miejscu Patryk Ołenczyn i Mateusz Kampik, dla którego był to pierwszy medal w kategorii seniorów. Na 5 miejscu zakończył zawody Nataniel Ostrowski. Na dalszych miejscach zakończyli zawody Patryk Gołuchowski oraz Remigiusz Waśkowski, który z powodu kontuzji musiał wycofać się z dalszych walk. Również bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki „Dębu” Agata Tatar i Nikol Chluba, które zdobyły brązowe medale. Sukces zawodników to również zasługa firm, które wspierają Klub w codziennej pracy. Wspaniałe wyniki zawodników „Dębu” są doskonałą promocją całej Ziemi Raciborskiej i Gminy Rudnik.

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0179

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij