Organizacje
pozarządowe
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Gwiazdorski wieczór

2018-02-09

Hollywood i gwiazdorski przepych były inspiracją do zorganizowania karnawałowego wieczoru dla Pań 3 lutego w Łubowickim Centrum Kultury i Spotkań.

Otoczone luksusem Panie zamieniły się w prawdziwe celebrities : były wystrzałowe kreacje – zjawiskowe, błyszczące i odważne, była limuzyna, był czerwony dywan, była ścianka do robienia zdjęć, był szampan. Każdy miał swoją gwiazdę, na której mógł zostawić odcisk dłoni. Hollywood to świat filmu. Spotkaliśmy tu konkretne postacie znane z ekranu: Marilyn Monroe, Rita Hayworth, Kardashian, Śnieżka, dziewczyny gangsterów z filmów Chicago lat dwudziestych, Tina Turner i oczywiście cała plejada gwiazd. Hollywood Movie jakich nie ma nigdzie indziej! Blasku tej gali dodała też grupa taneczna Skaza i pokaz firmy kosmetycznej Avon. Wystarczy odpowiednia dekoracja, tego wieczoru były to plakaty z kinowych hitów - i wkraczamy w świat blichtru. No i jeszcze śmietanka towarzyska, która rozmawia, pije, coś przekąsi, tańczy, czyli grupka ludzi, z którymi zawsze dobrze się bawimy. Ten wieczór dał okazję by chociaż raz poczuć się jak celebryta na czerwonym dywanie. Wieczór nabrał iście gwiazdorskiego charakteru dzięki pomysłom p. Agnieszki Kara i p. Joanny Krydzińskiej. Ewa P.

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0174

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij