Organizacje
pozarządowe
Młodzieżowa Rada Gminy

Władze Młodzieżowej Rady Gminy wybrane

2009-10-08

Wczoraj na spotkaniu Młodzieżowej Rady Gminy wybrano nowe władze. Przewodniczącym został Dawid Hipnarowicz z Rudnika.

Młodzi Radni wybrali również zastępcę szefa Rady - Bartka Płaszewskiego również z Rudnika i sekretarza Rady, Ewę Wolnik z Brzeźnicy. Na spotkaniu obecni byli: Przewodniczący Rady Gminy , Mirosław Golijasz i opiekun MRG z ramienia Radnych Gminy, Stanisław Janik. Był także obecny opiekun z ramienia Wójta Gminy Rudnik, Zygmunt Kandora. Młodzi Radni zapoznali się bliżej, czym dokładnie zajmuje się Rada Gminy dorosłych. Młodzi ludzie opracowali wstępny plan działania na najbliższe dwa miesiące. Czeka ich wyjazd do Sejmu i dwudniowe szkolenie Młodziezowej Rady Gminy.

Dawid i Bartek zapoznali też bliżej wszystkich z działalnością zespołu "Herezis", a Krzysztof Bajerski z Brzeźnicy wprowadził w tajniki działalności harcerskiej.

Przed Młodzieżową Radą Gminy również zadania w postaci opracowania budżetu oraz planu działań w ramach Lokalnej Grupy Działania na 2010 rok.

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0181

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij