Oświadczenie Dyrekcji ZSP w Brzeźnicy w sprawie udziału nauczycieli w projekcie ERAZMUS +

W związku z udziałem nauczycieli w projekcie Erasmus+ dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzeźnicy informuje, że zgodnie z rekomendacjami  Narodowej  Agencji  Programu Erasmus+ oraz informacjami z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Raciborzu udział nauczycieli nie zagroził bezpieczeństwu dzieci, ani pracowników placówki.

Rekrutacja do szkół i przedszkoli na terenie naszej gminy – zawieszona!

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej  z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informujemy, iż rekrutacja do szkół i przedszkoli potrwa do dnia jutrzejszego, czyli piątku 13 marca 2020r. Od poniedziałku 16 marca b.r., w związku z zamknięciem naszych placówek oświatowych, rekrutacja zostaje zawieszona!!!! Informację o przywróceniu procesu rekrutacji wraz z nowym harmonogramem zamieścimy na stronie wwww.gmina-rudnik.pl oraz przekażemy za pośrednictwem naszych placówek oświatowych.

Za utrudnienia przepraszamy.