Z okazji Dnia Pielęgniarki i Położnej, wszystkim Paniom i Panom wykonującym te zawody składamy z serca płynące życzenia.
Dziękujemy za wasze oddanie i poświęcenie, za codzienną walkę o zdrowie i życie innych, za otaczanie pacjentów troską, opieką i zrozumieniem. Dziękujemy, że mimo tego jak trudną i stresującą pracę wykonujecie, potraficie okazywać innym ciepło, serdeczność i pomoc.
Życzymy Wam dużo optymizmu, radości, satysfakcji w życiu zawodowym i osobistym, a także pomyślności w realizacji planów, celów i marzeń. Życzymy, by wszelka dobroć jaką na co dzień dajecie innym powracała do Was ze zdwojoną mocą.

 

    Piotr Rybka                                                                      Ireneusz Jaśkowski

Wójt Gminy Rudnik                                                Przewodniczący Rady Gminy  

Skip to content