Wyniki naboru uzupełniającego w Przedszkolu w Gamowie

W związku z uzupełniającym naborem na wolne miejsca do Samorządowego Przedszkola w Gamowie, w dniu 13.05. 2020 r. odbyło się posiedzenie Komisji rekrutacyjnej, w którym rozpatrzono wszystkie wnioski o przyjęcie dzieci do przedszkola.

W załączeniu znajduje się lista dzieci zakwalifikowanych.

Rodziców dzieci zakwalifikowanych prosimy o przesłanie wiadomości e-mail  do Przedszkola w Gamowie, z potwierdzeniem woli pozostawienia dziecka  pod opieką  Przedszkola w Gamowie.

Lista dzieci zakwalifikowanych

Funkcjonowanie Przedszkoli od dnia 18 maja b.r.

Informujemy, iż na dzień dzisiejszy, Przedszkola Gminy Rudnik nadal nie mają realnej możliwości sprostania Wytycznym przeciwepidemicznym GIS dla przedszkoli oraz przyjęcia dzieci, z  zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa przeciwepidemicznego. W związku z tym, wspólnie z Dyrektorami przedszkoli, podjęliśmy decyzję o przedłużeniu zawieszenia stacjonarnego funkcjonowania Przedszkoli do dnia 29 maja b.r.

W momencie pojawienia się akceptowalnych wytycznych GIS, podejmiemy kroki w kierunku otwarcia placówek przedszkolnych. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco na stronie internetowej Gminy.