Nasza gmina
NASZA GMINA

Zaproszenie na spotkanie

2017-06-16

Spotkanie dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Gminy Rudnik organizowane przez firmę Promag Polska w dniu 20 czerwca 2017r. o godz. 18.00 w Gminnym Centrum Informacji w Rudniku, dotyczące programu grupowych dofinansowań na panele fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej oraz instalacje solarne do produkcji energii cieplnej.

Firma Promag Polska zaprasza na spotkanie mieszkańców oraz przedsiębiorców Gminy Rudnik do przystąpienia do programu grupowych dofinansowań na panele fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej oraz instalacje solarne do produkcji energii cieplnej. Program grupowych dofinansowań jest programem całkowicie niezależnym i dotowanym jedynie ze środków niepublicznych organizowanych przez firmę Promag Polska dzięki współpracy z partnerami handlowymi oraz Fundacją Ochrony Środowiska Help Energy. Informacje dotyczące spotkania na załączonej ulotce.

Załączniki

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0193

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij