Zapraszamy mieszkańców Powiatu Raciborskiego oraz wszystkich chętnych do udziału w naszym rajdzie pn. „RODZINNY RAJD ROWEROWY NA ORIENTACJĘ –  NASZA PRZESTRZEŃ”, który odbędzie się w sobotę 24 lipca 2021 r. na terenie Gminy Rudnik. Jeżeli zdecydujecie się wziąć udział to „patrol” rodzinny powinien liczyć od 3 do 7 osób. w patrolu mogą uczestniczyć członkowie rodziny lub jej przyjaciele. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w grze jedynie pod opieką prawnych opiekunów. Karty udziału będzie można otrzymać na miejscu startu do ich wyczerpania. Przygotowaliśmy 500 kart.

Start na trasę rajdu odbywać się będzie przy Izbie Tradycji Gminnej Biblioteki Publicznej w Rudniku, ul. Gawliny2. A meta przy Ruinach pałacu w Sławikowie, ul. Parkowa 11. Rejestracja od 10.00 do 11.45, start od 10.30 do 12.00.

Krótko o zasadach. Drużyny uczestniczące w Grze pobierają na STARCIE karty uczestnictwa. Cała trasa liczy max ok. 25 km ze wskazanymi Punktami Kontrolnymi. Warunkiem sklasyfikowania drużyny jest:

  • odnalezienie i prawidłowe potwierdzenie lub wykonanie zadania przynajmniej trzech Punktów Kontrolnych,
  • dotarcie na metę wszystkich członków zespołu (decyduje czas ostatniego zawodnika),
  • potwierdzenie Punktu Meta.

O klasyfikacji decyduje ilość potwierdzonych pieczątkami Punktów Kontrolnych oraz czas przyjazdu od startu do mety tj. nieprzekroczenie wyznaczonego limitu.

Limit czasu na przejechanie przez rodzinę wybranej trasy z wykonaniem zadań to 4 godziny.

Organizatorzy zapewniają możliwość zakupu na mecie posiłku. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Gra odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.

Obowiązują obostrzenia związane z pandemią.

Pliki do pobrania:

Regulamin oraz wzór pasazportu Rodzinnego Rajdu Rowerowego na Orientację „Nasza Przestrzeń” w ramach eventu „RowerOn”-.pdf

Miejsca-gdzie-bedzie-mozna-podbic-karte-paszport rajdu-pieczatkami.pdf

Event  „RowerON”

Skip to content