Zapraszamy do zapoznania się z portalem budowlane ABC

Budujesz lub remontujesz dom? Chcesz poszerzyć wiedzę w zakresie procesu inwestycyjno- budowlanego? Zapraszamy na portal Ministerstwa Inwestycji i rozwoju-  budowlane ABC

Link do portalu – budowlaneabc.gov.pl

 

Na portalu można znaleźć m.in przygotowane przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju standardy projektowania budynków dla osób z niepełnosprawnościami, poradnik związany z wprowadzeniem na rynek wyrobów budowlanych, zagadnienia dotyczące charakterystyki energetycznej budynków oraz kwalifikacji zawodowych występujących w budownictwie i dziedzinach pokrewnych. Najważniejszym elementem portalu jest interaktywny model budynku, który pozwoli na uzyskanie informacji o procedurach wymaganych przy realizacji rożnego rodzaju zamierzeń budowlanych.

Zachęcamy do skorzystania z tych i wielu innych informacji, jakie oferuje portal.

Skip to content