20 września wszystkie przedszkolaki w całej Polsce obchodziły swoje wyjątkowe święto – OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. W związku z tym również w przedszkolu w Szonowicach i w Rudniku dzień ten wyglądał inaczej niż zwykle. Było niezwykle kolorowo, a to za sprawą mnóstwa balonów oraz uśmiechniętych buziek dzieci. Od razu po pysznym śniadanku rozpoczęła się zabawa, były tańce, wspólne zabawy muzyczno – ruchowe i konkursy. Nie obyło się również bez uroczystego Sto Lat odśpiewanego wspólnie przez wszystkie Panie. Na koniec wielkiego świętowania, po słodkim poczęstunku każdy przedszkolak otrzymał „Medal wzorowego Przedszkolaka” oraz słodkiego motylka z życzeniami, natomiast przedszkolaki z Rudnika pysznego loda. Po szczęśliwych buźkach przedszkolaków można było stwierdzić, że dzień ten należał do niezwykle radosnych i udanych.

Skip to content