W dniach 19-20.10.2018r w Chełmie odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 23. Klub LKS Dąb Brzeźnica wystartował w dwuosobowym składzie. W kategorii wagowej do 65 kg bezkonkurencyjny okazał się Patryk Ołenczyn, który zajął pierwsze miejsce. Natomiast Mateusz Kampik wystartował w kategorii do 74kg i podobnie do swojego klubowego kolegi zdobył tytuł Mistrza Polski. Dodatkowym sukcesem jest III pozycja w kwalifikacji drużynowej. Podsumowując: na dwóch zawodników przywozimy dwa złote medale i zajmujemy III miejsce drużynowo. Gratulacje dla zawodników oraz trenera Krzysztofa Ołenczyna.
Natomiast ze zmiennym szczęściem w Mistrzostwach Świata Seniorów, które odbywają się w Budapeszcie powalczył następny nasz kadrowicz Sebastian Jezierzański. Po efektywnym zwycięstwie po pierwszej walce w kat. 92kg z zawodnikiem z Uzbekistanu, w kolejnym pojedynku uległ reprezentantowi Rosji. Na tym zakończył swój start w tych zawodach, zajmując ostatecznie dalszą pozycję.