Stało się już tradycją, że Towarzystwo Miłośników Eichendorffa organizuje spotkania dla seniorów (ale nie tylko dla seniorów, bo każdy chętny mógł przyjść). I nie tylko dla mieszkańców gminy. Spotkanie odbyło się 22 listopada w Centrum Eichendorffa w Łubowicach. Wszyscy zaproszeni Goście zostali serdecznie powitani przez organizatorów, a później zasiedli do poczęstunku. Nie zabrakło również akcentów artystycznych. Zawsze można liczyć na uczniów ze szkoły w Grzegorzowicach, którzy spotkanie uświetnili swoimi występami. Atmosfera była bardzo serdeczna, był czas na rozmowy, wspomnienia, uśmiechy i wesołą zabawę, którą prowadził zaproszony zespół . W niejednym oku pojawiła się łza wzruszenia i szczęścia. Uczestniczyło w nim sporo osób z całej naszej gminy. (więcej zdjęć na www.lubowice.pl)

EwaP.

Skip to content