Pierwsze warsztaty tworzenia bombek choinkowych za nami. W ramach zajęć świetlicowych dzieci z poszczególnych sołectw spotykają się w wiejskich świetlicach, gdzie wspólnie z Panią instruktorką tworzą ozdoby Bożonarodzeniowe. W tym tygodniu warsztaty odbyły się w w świetlicy w Jastrzębiu, Ligocie Książęcej, Grzegorzowicach ( wspólnie z dziećmi z Łubowic), Sławikowie ( wspólnie z dziećmi z Lasak) oraz w Szonowicach ( wspólnie z dziećmi z Ponięcic).

Na zajęciach dzieci poznają technikę tworzenia bombek w stylu 3d. Oczywiście podczas ozdabiania nie brakuje świecidełek, wstążek i brokatu. Każda bombka pięknie połyskuje. Dzieci rozwijają swoją kreatywność i świetnie się przy tym bawią. Z warsztatów do domu wracają z piękną własnoręcznie zrobioną  bombeczką.

Przed nami w tym tygodniu są kolejne warsztaty:

17.12 – Brzeźnica

18.12- Gamów

19.12 – Modzurów

20.12 – Strzybnik

27.12 – Rudnik + Czerwięcice

Organizatorem warsztatów jest Gmina Rudnik.

Skip to content