Drodzy mieszkańcy

Każdy z nas ma przywilej przekazania 1% odprowadzanego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Warto z tego korzystać, ponieważ jest to bardzo łatwe i zupełnie niekłopotliwe, a może przynieść potrzebującym wiele dobra.

Zachęcamy do przekazywania 1% na rzecz naszej Szkoły Podstawowej im. abp. Józefa Gawliny w Rudniku. Podczas wypełniania formularza PIT wpisując KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy: ZSO RUDNIK 5254. W tej akcji naszą szkołę wspiera Studencka Fundacja „Młodzi-Młodym”, która aktywnie działa na rzecz rozwoju szkół i klubów sportowych, pomaga niepełnosprawnym i realizuje marzenia indywidualnych osób.

Więcej informacji na stronie: fsmm.pl

Bezpośredni link informacyjny na temat przekazywania 1% na rzecz SP w Rudniku znajdziemy klikając poniższy link:

1% na rzecz SP w Rudniku

 

 

Tomasz Kruppa

Skip to content