Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W dniu 06.02.2019r. w naszych Przedszkolach odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w salach pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, Superbohaterów…nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Zaraz po śniadaniu rozpoczęliśmy wspólną zabawę przy skocznej muzyce, dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w organizowanych zabawach i konkursach, uśmiechy nie znikały z Ich twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku i słodkim poczęstunku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca .
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Skip to content