Państwo Maria i Alojzy Strzeduła ze Strzybnika – Diamentowe Gody

Dnia 8 listopada 2019 r. Jubileusz Diamentowych Godów obchodzili Państwo Maria i Alojzy Strzeduła ze Strzybnika.

Pan Alojzy pochodzi z wielodzietnej rodziny z Gamowa. Z zawodu młynarz. Pracował w zawodzie w Raciborzu oraz w Kędzierzynie-Koźlu. Dodatkowo prowadził swoją działalność gospodarczą oraz gospodarstwo rolne. Panią Marię poznał na zabawie. Jubilatka pochodzi ze Strzybnika. Razem z mężem pracowała na gospodarstwie oraz zajmowała się prowadzeniem domu i wychowaniem dzieci.

Jubilaci doczekali 3 dzieci, 5 wnuków i 3 prawnuków.

Życzenia Dostojnym Jubilatom złożyli Wójt Gminy Piotr Rybka i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć. Państwu Strzeduła życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Niech nigdy nie brakuje im szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

jubilaci

Zdjęcie 1 z 1

Państwo Magdalena i Jerzy Kachel z Gamowa – Diamentowe Gody

Dnia 7 listopada bieżącego roku Jubileusz Diamentowych Godów obchodzili Państwo Magdalena i Jerzy Kachel z Gamowa.

Ślub cywilny zawierali w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pawłowie, natomiast ślub kościelny dwa dni później w Kościele parafialnym w Gamowie.

Oboje Jubilaci od urodzenia związani są z Gamowem. Wspólnie pracowali na własnym gospodarstwie rolnym. Pani Magdalena zajmowała się również prowadzeniem domu i wychowaniem dzieci.

Jubilaci doczekali 5 dzieci i 2 wnuków.

Dostojnym Jubilatom życzenia złożyli Wójt Gminy Piotr Rybka i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć. Państwu Kachel życzymy dużo zdrowia, pomyślności oraz kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych szczęścia i radości.

Jubilaci

Zdjęcie 1 z 1

Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Rudniku informuje

Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Rudniku informuje, że w ośrodku zdrowia w Rudniku są wykonywane badania USG zlecane przez lekarzy SPZLA w Rudniku oraz odpłatne badania specjalistyczne USG Doppler: tętnic szyjnych, żył kończyn dolnych, tętnic kończyn dolnych.

Badania wykonywane będą przez lek. med. Małgorzatę Komarnicką.

Rejestracja na badanie w ośrodku zdrowia w Rudniku – tel. 32 410 64 70

fot.: freefoto.com