Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany „Bal przebierańców”. W tym dniu już od samego rana w przedszkolu zaczęły pojawiać się kolorowe postacie. Można było spotkać „Elsy”, jednorożca, Królewnę Śnieżkę, krasnoludka, Hiszpankę, Zorra, Spider- mena, kowbojów, kucharza, klauna, biedronkę a nawet żółwia. Nasze szaleństwo rozpoczęliśmy od pokazu mody, dzieci z uśmiechem prezentowały swoje przebrania. Po pokazie rozpoczęły się tańce. Przy rytmach radosnej muzyki przedszkolaki zaczęły pląsy na Sali, które przeplatane były konkursami tj. taniec między krzesełkami, taniec z balonem, nie obyło się oczywiście także bez wyboru Króla i Królowej balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci udały się na słodki poczęstunek. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

 

Skip to content