Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się długo oczekiwany „Bal przebierańców”. W tym dniu już od samego rana w przedszkolu zaczęły pojawiać się kolorowe postacie. Można było spotkać „Elsy”, jednorożca, Królewnę Śnieżkę, krasnoludka, Hiszpankę, Zorra, Spider- mena, kowbojów, kucharza, klauna, biedronkę a nawet żółwia. Nasze szaleństwo rozpoczęliśmy od pokazu mody, dzieci z uśmiechem prezentowały swoje przebrania. Po pokazie rozpoczęły się tańce. Przy rytmach radosnej muzyki przedszkolaki zaczęły pląsy na Sali, które przeplatane były konkursami tj. taniec między krzesełkami, taniec z balonem, nie obyło się oczywiście także bez wyboru Króla i Królowej balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci udały się na słodki poczęstunek. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

 

WordPress PopUp Plugin Skip to content