W maju tego roku pracownicy naszej gminy dokonali odbioru końcowego i przekazali do użytku wewnętrzną drogę gminną – ulicę Odrzańską w Grzegorzowicach.
Droga przed remontem była mocno zniszczona, częściowo porośnięta trawą, a utwardzona jedynie kruszywem kamiennym i łupkiem. Już w tamtym roku ze względu na zły stan tej drogi podjęto działania w kierunku przeprowadzenia jej remontu. Roboty budowlane ruszyły z początkiem 2020 roku, objęły 2 odcinki ulicy o długości: 90,00 i 41,00 metrów bieżących. Wykorzystano istniejący przebieg i geometrię drogi. Na całej powierzchni objętej robotami wykonano wymianę konstrukcji drogowej jezdni, jej podbudowę, a jako nawierzchnię zastosowano beton grubości 20 cm ze zbrojeniem rozproszonym. Całkowity koszt wykonanych robót wyniósł 68 526,29 zł, został pokryty z funduszu gminy.