Firma IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo sp. z o.o. na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach ul. Lechicka 24 40-609 Katowice opracowuje dokumentację projektową dla zadania: BUDOWA MOSTU NAD RZEKĄ ODRA W CIĄGU DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 421 na terenie Gmin Rudnik i Nędza.

Przedmiotem inwestycji jest budowa mostu nad rzeką Odrą wraz z odcinkiem drogi łączącej ul. Młyńską w Grzegorzowicach z ul. Raciborską w Ciechowicach. W ramach zadania planowana jest również budowa rond, chodników, ścieżek rowerowych oraz dróg lokalnych, stanowiących dojazd do pól.

W celu opracowania optymalnych rozwiązań projektowych zwracamy się do Państwa jako mieszkańców gmin, na których terenie zlokalizowana jest planowana inwestycja, z wnioskiem o przedstawienie opinii, uwag, sugestii do realizowanego Projektu. Otrzymane od Państwa odpowiedzi oraz postulaty posłużą do uszczegółowienia rozwiązań projektowych w toku opracowania kolejnych etapów realizowanego zamówienia.

Z uwagi na obowiązujący stan epidemii bezpośrednie formy konsultacji zmuszeni jesteśmy zastąpić formą korespondencyjną. Materiały poglądowe ze szczegółowym opisem dotyczącym planowanych rozwiązań projektowych wraz z wnioskiem do wypełniania dostępne są na stronach internetowych:

Inwestora: www.zdw.katowice.pl

Urzędu Gminy Rudnik: www.gmina-rudnik.pl

Urzędu Gminy Nędza: www.nedza.pl

oraz po wcześniejszym umówieniu wizyty , z zachowaniem obowiązującego prawa i ścisłego reżimu sanitarnego w Urzędach Gmin.

Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety w przedmiotowej sprawie do dnia 18.11.2020 r. i przesłanie jej na adres poczty elektronicznej: konsultacje@idom.com lub listownie IDOM, ul. Sienna 39, piętro VI, 00-121 Warszawa.

Złożone przez Państwa postulaty zostaną wnikliwie przeanalizowane pod kątem możliwości ujęcia w projekcie a odpowiedzi na poruszane sprawy zostaną udzielone w postaci zbiorczej na wymienionych powyżej stronach internetowych.

Poniżej znajdują się odnośniki do plików zawierających:

Szczegóły konsultacji

Link do strony ZDW