Dnia 19 listopada 2020 r. Jubileusz 60-tej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Państwo Hildegarda i Rudolf Żok z Rudnika. Ślub cywilny zawierali w miejscowym Urzędzie Stanu Cywilnego. Oboje pochodzą z Rudnika i znają się od dziecka. Pan Rudolf pracował aż do emerytury w PGR w Rudniku. Pani Hildegarda początkowo pracowała również w rudnickim PGR a następnie w szkole w Rudniku oraz zajmowała się domem i wychowaniem dzieci. Doczekali czterech synów, 11 wnuków i 6 prawnuków.

Gratulacje Państwu Żok złożyli Wójt Gminy Piotr Rybka i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć.

Jubilatom składamy serdeczne życzenia wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.  Długich lat życia w zdrowiu, szczęściu i wzajemnej miłości.