Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wraz z Parkiem Naukowo-Technologicznym „Technopark Gliwice” Sp. z o.o. organizuje spotkanie w ramach konsultacji społecznych projektu „Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030”.

Dla przedstawicieli Subregionu Zachodniego spotkanie online odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2021 r. (czwartek) w godz. 11:00-13:00.

Spotkanie dedykowane jest szerokiej reprezentacji środowisk lokalnych poszczególnych subregionów w tym m.in.  dla przedstawicieli przedsiębiorstw, klastrów, organizacji pozarządowych, instytucji otoczenia biznesu, izb i stowarzyszeń gospodarczych, uczelni wyższych, organizacji badawczych oraz instytucji finansowych.

Rejestracji na spotkanie należy dokonać do dnia poprzedzającego spotkanie poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej: https://zoom.us/meeting/register/tJAufu2prToqGNa2FJ54yFrIn2okl8Gzvq_Q

Więcej informacji:

https://ris.slaskie.pl/czytaj/marszalek_wojewodztwa_slaskiego_zaprasza_na_spotkania_konsultacyjne_w_subregionach_projektu_regionalnej_strategii_innowacji_wojewodztwa_slaskiego_2030

Skip to content