We wtorek 1 czerwca 2021 r. przedszkolaki z Grzegorzowic świętowały Dzień Dziecka. Pogoda dopisała, więc dzieci bawiły się na placu zabaw. Były gry i zabawy – różne konkurencje m.in. rzut do celu, zabawy z chustą animacyjną, skoki w workach. Nawet najmłodsze przedszkolaki dawały sobie świetnie radę w każdej konkurencji. Oczywiście skoro Dzień Dziecka, to nie obyło się bez prezentów – każdy przedszkolak otrzymał zestaw paletek z piłeczkami. Na placu zabaw był również poczęstunek – orzeźwiające lody i kiełbaska z grilla na obiad.

Podczas zabawy odwiedził nas pan wójt Piotr Rybka z panią inspektor Gabrielą Seidel. Wspólnie złożyli dzieciom życzenia i przekazali słodycze oraz prezenty, którymi dzieci mogą się bawić w przedszkolu.

Po powrocie na salę przedszkolaki odpoczywały po całym dniu pełnym wrażeń oglądając bajkę.

Skip to content