Dwa turnusy półkolonii, organizowanych przez Gminę Rudnik, dobiegły końca. 66 uczestników – uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Rudnik od poniedziałku do piątku uczestniczyło w przygotowanych zajęciach.  Przypomnijmy: hasłem przewodnim półkolonii było: „Poznaj swoją gminę”, dzięki temu uczestnicy zajęć poznawali znane i mniej znane zakątki sołectw Gminy Rudnik, interesujące miejsca i ciekawych ludzi. Pogoda wyjątkowo sprzyjała, skąpiąc deszczu, a w zamian dając słońce  na cały czas trwania półkolonii. Dziękujemy uczestnikom półkolonii za wytrwałość i chęć poznawania kolejnych miejsc naszej gminy, a rodzicom za dowożenie dzieci do miejsc zbiórki! Dziękujemy kierownictwu półkolonii i opiekunom grup za odpowiedzialne pełnienie opieki nad uczestnikami wypoczynku i sprawną organizację w poszczególne dni!

Zakończone półkolonie nie mogłyby się odbyć bez pomocy i współpracy z ludźmi, którzy z ochotą podjęli się zadania przekazania swojej wiedzy, swojej pasji i udostępnienia miejsc, na co dzień niedostępnych. Dziękujemy zatem wszystkim razem i każdemu z osobna,  a byli pośród nich: Helena Ploch, Gerard Panek, Henryk i Barbara Wochnikowie, Paweł Ryborz, właściciele pałacu w Jastrzębiu, firma DANKO w Modzurowie, Artur Osak, Magda Szwetka i stajnia QUI, Zygmunt Kandora, Anna i Paweł Musiołowie, Grzegorz Holeczek, Bernard Kampik i OSP w Gamowie,  Józef Wilczek, Paweł Komorek, Katarzyna Pawlik, Karol Piecha, Krystyna Lepiorz, Weronika Czajka, Magdalena Kszuk, Panie z biblioteki: Mariola Brachman, Gabriela Materzok i Małgorzata Drobnicka, Panie pielęgniarki: Helga Sekuła i Sylwia Herud-Pawlak, panowie ze Straży Granicznej  i nasz dzielnicowy Grzegorz Antkowiak – serdecznie Wam dziękujemy!

Najmłodszym życzymy przyjemnego czasu wakacji, słonecznych dni i zdarzeń tak pięknych, żeby można było je wspominać aż do następnych wakacji!

Poniżej fotorelacja z dwóch tygodni Półkolonii Letnich 2021.

Skip to content