Od lipca 2021r. ZUS przejął obsługę programu „Dobry start” (czyli 300+). Wniosek o świadczenie można złożyć tylko formie elektronicznie Aby ułatwić klientom złożenie wniosku zostanie przygotowane stanowisko ZUS, przy którym mieszkańcy Naszej gminy będą mogli założyć profil na PUE ZUS oraz złożyć elektroniczny wniosek w ramach programu „Dobry start” czy pobrać Polski Bon Turystyczny – 500+ na wypoczynek dla dziecka.
 
Zainteresowane osoby muszą zabrać na spotkanie: dowód osobisty, telefon, adres e-mail (w razie braku pracownicy ZUS pomogą założyć), numery PESEL dzieci oraz numer rachunku bankowego.
 
Stanowisko ZUS będzie się mieścić w Klubie Seniora w Rudniku ul. Gawliny 2 (przy GOPS Rudnik) w dniu 17.09.2021r. (piątek) w godz. od 9:00 do 12:00.
 
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE OSOBY
Skip to content