W dniu 29 lipca bieżącego roku 60-tą rocznicę ślubu obchodzili Państwo Maria i Horst Schöne z Brzeźnicy. Ślub cywilny zawarli w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łubowicach, kościelny również w Łubowicach w Kościele Parafialnym Narodzenia Najświętszej Marii Panny.

Pani Maria urodziła się w Walowej Górze; na Śląsk przyjechała za pracą. Pan Horst urodził się w Berlinie, a do Polski przybył w roku 1945. Jubilaci poznali się w pracy. Całe życie, aż do emerytury pracowali  w PGR. Pani Maria 32 lata pracowała w Brzeźnicy przy bydle, natomiast Pan Horst był traktorzystą.

Doczekali 2 córek, 2 wnuków, 2 wnuczki, 3 prawnuków oraz 2 prawnuczki.

Dostojnym Jubilatom życzenia złożyli Wójt Gminy Piotr Rybka i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć.

          Państwu Marii i Horstowi Schöne życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Niech nigdy nie brakuje im zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Skip to content