90 rocznica urodzin Pana Gerharda Kaletka z Brzeźnicy

Dnia 6 września 2021 roku Jubileusz 90 rocznicy urodzin obchodził Pan Gerhard Kaletka z Brzeźnicy. Jubilat urodził się i całe swoje życie związany jest z Brzeźnicą. Był najstarszym spośród czwórki rodzeństwa; miał brata i dwie siostry. Z wykształcenia Pan Gerhard jest stolarzem jednak pracował na własnym gospodarstwie rolnym.

Szanownemu Jubilatowi gratulacje złożył Wójt Gminy Rudnik Piotr Rybka oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć.

Panu Gerhardowi składamy bukiet wspaniałych życzeń, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności na dalsze lata.

Komisja Rewizyjna

Zawiadamiam, że w dniu 15 września 2021r. o godz. 15.00 w sali posiedzeń w Urzędzie Gminy w Rudniku odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Rudnik.

Tematem posiedzenia:

Rozliczenie dotacji przekazanych z budżetu gminy dla GCKiS w Łubowicach i LKS „Dąb” Brzeźnica.