W dniu 15 września 2021 r. odbyła się uroczystość wręczenia pamiątkowych medali za długoletnie pożycie małżeńskie nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej parom małżeńskim, które w bieżącym roku obchodziły swój Złoty Jubileusz Małżeństwa.

Dekoracji medalami dokonał Wójt Gminy Rudnik Piotr Rybka.

Z okazji Jubileuszu 50–cio lecia zawarcia małżeństwa Wójt Gminy oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego złożyli Jubilatom najserdeczniejsze gratulacje oraz wyrazy uznania za długoletnie dochowanie przysięgi małżeńskiej i za wspólne przeżycie wielu lat.

W tej wyjątkowej uroczystości udział wzięli:

Państwo Bulenda Łucja i Henryk z Brzeźnicy

Państwo Kachel Maria i Franciszek z Grzegorzowic

Państwo Kaczyńscy Regina i Jerzy z Grzegorzowic

Państwo Lamka Monika i Józef z Grzegorzowic

Państwo Pendziałek Maria i Ernest z Gamowa

Państwo Piperek Władysława i Bronisław z Czerwięcic

Państwo Rumpel Agnieszka i Florian z Grzegorzowic

 

Wszystkim Jubilatom życzymy jeszcze długich i pogodnych lat wspólnego życia, w jak najlepszym zdrowiu, szczęściu i zadowoleniu.

Skip to content