Placówka Terenowa KRUS w Raciborzu zaprasza do udziału w konkursie testowym dla rolników oraz ich domowników ubezpieczonych w KRUS Racibórz pt. “Bezpiecznie pracuję w gospodarstwie rolnym”. 
Konkurs trwa do 10 grudnia 2021 r. ( w godzinach pracy placówki).
Test z pytaniami konkursowymi znajduje się w Placówce Terenowej KRUS w Raciborzu na sali obsługi interesantów. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu poprawnych odpowiedzi  na temat bezpiecznej pracy w rolnictwie. Konkursowy arkusz testowy rozwiązuje się na sali interesantów ,a następnie zaraz po jego wypełnieniu wrzuca do wrzutni na dokumenty. Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników odbędzie się 14 grudnia br. w Placówce Terenowej KRUS w Raciborzu przy ulicy Ludwika 4. (Regulamin dostępny na stanowisku informacji).
O rozstrzygnięciu laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Dla laureatów przygotowano nagrody rzeczowe. Zapraszamy wszystkich odwiedzających placówkę- ubezpieczonych rolników oraz ich domowników -do udziału w konkursie.
Skip to content