Dnia 23 grudnia 2021 r. Jubileusz 90 rocznicy urodzin obchodziła Pani Aniela Leśniok z Ponięcic. Jubilatka urodziła się w Ponięcicach i tam mieszka do dnia dzisiejszego. Miała 12 lat kiedy zmarła jej matka. Była najstarsza spośród 4 rodzeństwa. Pracowała jako księgowa  w Spółdzielni Produkcyjnej, a następnie również jako księgowa w Państwowym Gospodarstwie Rolnym w Rudniku. Doczekała 4 dzieci,  8 wnuków i 7 prawnuków. Pani Aniela do tej pory bardzo lubi czytać.

Życzenia dostojnej Jubilatce złożył Wójt Gminy Rudnik Piotr Rybka oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć.

Pani Anieli składamy bukiet wspaniałych życzeń, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności na dalsze lata.