W dniu 16 listopada bieżącego roku Jubileusz Diamentowych Godów obchodzili Państwo Maria i Gerard Rudek z Rudnika. Ślub cywilny zawarli w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pietrowicach Wielkich, kościelny również w Pietrowicach Wielkich skąd pochodzi Pani Maria. Pan Gerard to rodowity Rudniczanin. Jubilaci poznali się na odpuście w Gamowie. Pani Maria przez 20 lat aż do emerytury pracowała w sklepie w Strzybniku oraz zajmowała się domem i wychowaniem dzieci. Pan Gerard natomiast przez 40 lat pracował w Rafamecie w Kuźni Raciborskiej. Jubilaci doczekali syna i córki oraz 3 wnuków.

Dostojnym Jubilatom życzenia złożyli Wójt Gminy Piotr Rybka i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sabina Zięć.

Państwu Marii i Gerardowi Rudek życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Niech nigdy nie brakuje im zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Skip to content