Po raz kolejny w szonowickiej świetlicy świętowano Dzień Seniora zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich ,,Wioskowe Trio,, ,nauczycieli i uczniów SP Szonowice oraz Parafię Modzurów. Po uroczystej mszy św. ok.70-ciu seniorów z sołectw Modzurów, Dolędzin ,Szonowice, Ponięcice przybyło na świąteczny obiad. Dzieci szkolne przedstawiły scenki w gwarze śląskiej z dużą dawką humoru. Były również tańce w wykonaniu pełnej pasji młodzieży, a wszystko po to,by podzielić się radością i miłością ze swymi babciami i dziadkami. Podczas poczęstunku kawą i słodkościami, panie z KGW przedstawiły prezentację historii swej działalności z okazji obchodów swego Jubileuszu 15-lecia powstania KGW ,,Wioskowe Trio,,.
Razem spędzony czas był pełen miłych doznań, śpiewu i rozmów. Słów pełnych wdzięczności i zadowolenia- co upewniło nas w przekonaniu, że ,,Tyle jesteś wart ile możesz dać drugiemu człowiekowi,, JPII.


My zaś życzyliśmy i życzymy wszystkim Seniorom długich lat życia w zdrowiu i pełnej sprawności ciała i ducha. Niech jesień życia będzie najlepszym czasem na spełnianie marzeń jeszcze niespełnionych, a co najważniejsze ,by zawsze towarzyszyło Wam wsparcie i obecność najbliższych…

Skip to content