Organizacje
pozarządowe
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Zapraszenie na koncert do Sławikowa.

2016-12-28

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam na Charytatywny koncert kolęd w wykonaniu Claudii i Kasi Chwołka, który odbędzie się w 22 stycznia 2017r. o godz. 16:00 w kościele parafialnym pw. św. Jerzego w Sławikowie.

Podczas koncertu można będzie nabyć cegiełki na rzecz remontu wnętrza kościoła w Sławikowie oraz zakupić płyty zespołu. PATRONAT HONOROWY NAD WYDARZENIEM OBJĄŁ STAROSTA RACIBORSKI RYSZARD WINIARSKI. Patronatem medialnym wydarzeniem wsparli: Nowiny Raciborskie, Nasz Racibórz, Nowa Trybuna Opolska, Radio Vanessa i Radio Silesia. Od 10 lat kościół w Sławikowie jest systematycznie remontowany. Do większych wykonanych inwestycji należy zaliczyć: wymianę całego pokrycia dachowego z częściową wymianą więźby dachowej, remont elewacji zewnętrznej, wykonanie odwodnienia fundamentów kościoła, ogrodzenie całości cmentarza, wybrukowanie obejścia wokół kościoła, remont instalacji elektrycznej, remont organów piszczałkowych. Jednym z ostatnich etapów remontu jest odnowienie wnętrza świątyni. Wszystkie te prace wykonano ogromnym wysiłkiem i nakładem pracy parafian i księdza proboszcza.

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0197

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij