Państwo Anna i Józef Kroker z Grzegorzowic obchodzili niecodzienny jubileusz Diamentowych Godów, a było to dokładnie dnia 8 lutego 2018 r. Ślub cywilny zawarli 8 stycznia 1958 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Turzu, kościelny również w Turzu w dniu 11.02.1958 r. Pan Józef były radnym Rady Gminy Rudnik oraz członkiem Raciborskiej Spółdzielni Mleczarskiej. Jubilaci przez całe swe życie wiedli szczęśliwe życie rodzinne i osobiste. Doczekali dzieci, wnuków i prawnuków. Szanownym Jubilatom serdeczne życzenia doczekania kolejnych jubileuszy złożyli Wójt Gminy Alojzy Pieruszka i Kierownik Urzędy Stanu Cywilnego Sabina Zięć. My również przyłączamy się do życzeń szczęścia, zdrowia i radości każdego dnia oraz pomyślności na dalsze lata.

There are no comments yet.