Z wielką przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa im. Abp. Józefa Gawliny z Klasami Gimnazjum zalazła się na 5 miejscu w konkursie Podwórko Talentów NIVEA w kategorii do 20tys mieszkańców, co oznacza, że wkrótce na terenie szkoły powstanie nowoczesne, wielofunkcyjne podwórko.

Działając Razem udało się osiągnąć wielki sukces! Cała społeczność szkolna, przy wsparciu mieszkańców naszej gminy, rodziny, znajomych przez dwa miesiące, codziennie (nie wyłączając niedziel i świąt) poświęcała swój wolny czas na głosowanie oraz promowanie naszej lokalizacji wśród mieszkańców. W sumie szkoła zdobyła 48 875 głosów. Władze Gminy Rudnik udostępniły także,komputery do głosowania w GCI w Rudniku oraz w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

Podwórko Talentów Nivea” składa się z trzech sekcji talentów, w których dzieci będą mogły dbać o kondycję fizyczną , kształtować swoje umiejętności artystyczne, a także w przystępny sposób poznawać tajniki wiedzy naukowej . „Podwórka Talentów NIVEA” to nowoczesne , zaprojektowane urządzenia, m.in. planetarium, które pozwala dzieciom empirycznie  odkrywać ciekawostki na temat kosmosu i rozwijać wyobraźnię. To również m. in . tablice muzyczne, twister, teatrzyk.

Podziękowania dla wszystkich, nauczycieli,którzy wspierali, mobilizowali i aktywnie brali udział w głosowaniu.

Skip to content