Święto Chłopaków obchodzone jest 30 września, z racji tego, że w tym roku była to niedziela postanowiliśmy, że świętować będziemy 28 września w Szonowicach i 1 października w Rudniku. Tego dnia chłopcy pojawili się w przedszkolach odświętnie ubrani.

W placówce w Szonowicach ubrani w urodzinowe czapeczki zdmuchnęli świeczki z mufinek specjalnie upieczonych na tę okazję przez jedną z mam. Dziewczynki odśpiewały chłopcom „ Sto lat” i wręczyły życzenia. Były konkursy i zabawy oraz wiele śmiechu. Na „Do widzenia” każdy chłopak dostał balona i z uśmiechem pomaszerował do domu.

Rudniccy chłopcy natomiast musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami, aby dostać się do „KLUBU NIEZWYKLE UPRZEJMYCH DŻENTELMENÓW”. Wszyscy chłopcy, i duzi i mali, wykonali zadania na „szóstkę”, a oceniało Ich jury złożone oczywiście z dziewczynek. Chłopcy pięknie tańczyli, wiedzieli jak należy się zachować przy stole, rozpoznawali przedmioty za pomocą dotyku, wykazali się znakomitą wiedzą nt bajek a także z uśmiechem wypili Eliksir uśmiechu( sok z cytryny). Na zakończenie każdy Dżentelmen otrzymał od dziewczynek słodkiego kwiatka.

Dziękujemy wszystkim CHŁOPAKOM za super zabawę – DZIEWCZYNKI.

Skip to content