Nadchodzące chłody i krótkie jesienne dni sprawiają, że chętniej przebywamy w domu, ale nie znaczy to, że mamy się w nim zamknąć na kilka miesięcy, aż do wiosny. Z tego założenia wychodzą nasi emeryci, dlatego chętnie uczestniczą w spotkaniach, które organizuje dla nich Zarząd Koła Emerytów z przewodniczącą Krystyną Gawlik na czele. A jesień obfituje w święta dla seniorów: 20 października obchodzony jest Europejski Dzień Seniora, a 14 listopada przypada Ogólnopolski Dzień Seniora. Pamiętając o tym, 27 listopada 2018 członkowie Koła Emerytów spotkali się w Ligocie Książęcej. Przewodnicząca koła podziękowała zarządowi i gościom za całoroczną współpracę i złożyła życzenia zdrowia, przychylności losu i magicznych świąt. Po oficjalnej części uroczystości przyszedł czas na występy artystyczne uczniów ze szkoły w Grzegorzowicach, które podtrzymywały pogodny klimat spotkania. Uczniowie recytowali i pięknie śpiewali, za co otrzymali od seniorów gromkie brawa. Rozbrzmiewające takty muzyki porywały emerytów do zabawy. W sympatycznej atmosferze emeryci mieli okazję do wspomnień, rozmów i żartów. Wszystkie spotkania naszych emerytów są wesołe i dobrze zorganizowane, za co podziękowania należą się całemu zarządowi. Uczestnicy spotkania dziękują za pięknie przystrojone i nakryte stoły oraz smaczny poczęstunek. (więcej zdjęć na www.lubowice.pl)

Ewa P.

 

Skip to content