Dnia 07 grudnia 2018 r. przedszkolaki z Grzegorzowic wybrały się na wycieczkę do Raciborza. Program wycieczki był bardzo bogaty. Na początku dzieci zwiedziły Zamek Piastowski. Przedszkolaki obejrzały Kaplicę Zamkową, wnętrza Zamku, Skarbiec, wypchane zwierzęta śląskich lasów czyli Śląskie Sherwood, Izbę tradycji śląskiego więziennictwa, modele statków. Po wielu atrakcjach na Zamku dzieci pojechały pobawić się w Lilu Play. Pracownicy Lilu Play przygotowali wiele atrakcji. Dzieci mogły spróbować swoich sił w małpim gaju, na karuzeli linowej, w kręglach oraz podczas dyskoteki, w tunelu oraz sprawdzić swoją wiedzę o świętym Mikołaju. Po szaleństwie w Lilu Play wybraliśmy się na Raciborski Rynek, gdzie przedszkolaki mogły zobaczyć Jarmark Bożonarodzeniowy, jechały na karuzeli i oglądały bajkę w namiocie sferycznym. Dodatkową atrakcją dla dzieci był przejazd autobusem. Przedszkolaki już czekają na kolejną wycieczkę.

Skip to content