W dniach 10.02 – 14.02.2019r. drużyna młodzików oraz juniorów młodszych LKS Grzegorzowice, przebywała na obozie piłkarskim w Wiśle. W obozie wzięło udział 15 zawodników wraz z dwoma trenerami. 

      W Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich, w którym przebywali młodzi sportowcy, mieli do dyspozycji dobrą bazę treningową oraz hotelową. Korzystali z przestronnej hali sportowej, 100-metrowej bieżni wewnątrz budynku oraz z zewnętrznego boiska piłkarskiego z bieżnią. Warunki mieszkaniowe jak i żywieniowe również były na dobrym poziomie. Przez cały nasz pobyt pogoda raczej dopisywała, także wszystkie treningi odbyły się zgodnie z zaplanowanym grafikiem. Podczas zgrupowania odbywały się codziennie po 2 jednostki treningowe oraz rozruch zewnętrzny przed śniadaniem.

Pierwszy trening odbywał się w terenie, gdzie kształtowana była ogólna wytrzymałość oraz siła. Kiedy pogoda nie dopisywała, trenowaliśmy na wewnętrznej bieżni. Drugi trening odbywał się w hali sportowej gdzie ćwiczona była sprawność fizyczna i motoryczna oraz technika. W czasie wolnym od zajęć treningowych, zawodnicy spędzali czas odpoczywając w pokojach lub na grze w tenisa stołowego, spacerach oraz wspólnej integracji. Niewątpliwie dużo radości sprawił chłopakom, dwukrotny pobyt na basenie znajdującym się w ośrodku treningowym. Plan przygotowań został zrealizowany, a założone cele osiągnięte. Wszyscy zawodnicy zaangażowali się w treningi. Trzeba uczciwie przyznać że obóz został przepracowany solidnie, co mamy nadzieję przełoży się na wyniki w najbliższych rozgrywanych meczach. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom, którzy uczestniczyli w obozie. Dziękujemy również rodzicom, za zaufanie jakim obdarzyli klub, powierzając trenerom pod opiekę swoje dzieci.

Serdeczne słowa podziękowania kierujemy do Pana prezesa Marka Reichel oraz firmie RS Bau za częściowy wkład finansowy oraz Urzędowi Gminy Rudnik z którego dotacji również dofinansowano ten obóz.

W obozie uczestniczyli: Krettek Filip, Przybyła Martin, Kitel Michael, Ficoń Tomasz, Wallach Piotr, Malcharczyk Justin, Filipczyk Florian, Czajka Adrian, Czajka Marek, Paris Dominik, Jurecki Adam, Jurecki Jakub, Harnos Marcel, Zuber Damian, Niemiec Sebastian oraz trenerzy, Wycisk Waldemar oraz Koliński Marek.

Opracowali: Państwo Reichel

Skip to content