Dnia 9 grudnia 2019 r. Państwo Elżbieta i Otto Kreczmer z Rudnika, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym z okazji Złotych Godów, zostali udekorowani przez Wójta Gminy Rudnik Piotra Rybka medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.

Jubilaci ślub cywilny zawierali 20.04.1969 r w Rudniku skąd oboje pochodzą, kościelny – dwa dni później w kościele parafialnym w Rudniku. Pan Otto z zawodu murarz pracował w zawodzie aż do emerytury, natomiast Pani Elżbieta zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa domowego oraz wychowywaniem dzieci. Doczekali  dwóch synów i córkę oraz 7 wnuków.

Dostojnym Jubilatom życzymy kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.