Pani Gabriela Materzok, wieloletnia była Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rudniku otrzymała nominację Kapituły Redakcyjnej „Dziennika Zachodniego” do tytułu Osobowość Roku 2019 w kategorii Kultura.

W wielkim plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2019, który w województwie śląskim prowadzi „Dziennik Zachodni”, zaszczytne tytuły zostaną przyznane głosami mieszkańców naszego regionu.

Kandydatów do wyróżnienia nominowała kapituła redakcji „Dziennika Zachodniego” pod przewodnictwem redaktora naczelnego Marka Twaroga. Elementem każdej nominacji jest jej uzasadnienie, czyli wskazanie, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2019 roku dana osoba została wyróżniona.

Wszystkie informacje o plebiscycie Osobowość Roku 2019 można znaleźć pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/osobowosc, a ważne informacje dla nominowanych zamieściliśmy pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/informacja.

Żeby zagłosować na panią Gabrielę Materzok wyślij SMS na numer 72355 w treści wpisując: KUK.357

Koszt SMS 2,46 z Vat

Głosowanie trwa do 12 lutego do godz. 22:30